fbpx

Na sprzedaż malownicza działka

Dębce
Zachodniopomorskie
ATL01963 10155240
280 000 PLN

Na sprzedaż malownicza działka w cichej i spokojnej osadzie.
POŁOŻENIE
Przedstawiamy malowniczą działkę w Dębcach tuż przy Odrze. W odległości około 200 metrów od linii brzegowej rzeki. Niezaprzeczalny raj dla miłośników ciszy na łonie natury, ornitologów oraz wędkarzy.
Dębce to niewielka osada. Rosną tu m.in. dęby, buki, a także jedlice Douglasa. Zgodnie z treścią map zagrożenia powodziowego, teren inwestycji leży poza obszarem zagrożenia powodzią.
Działka leży w strefie rozwoju zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszeniem usług. W najbliższym sąsiedztwie zlokalizowana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa.
Teren inwestycji przylega do granicy parku podworskiego objętego ochroną – Strefy „K” – ochrony krajobrazu. Na terenie parku chronione siedlisko 9160 – grądy subatlantyckie. Starodrzew m.in. dęby, buki purpurowe, daglezje.
W pobliżu granica otuliny Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry oraz w granicach obszaru specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 PLB320003 „Dolina Dolnej Odry” i obszaru ochrony siedlisk „Dolna Odra” PLH320037.
Działka ma bezpośredni dostęp do drogi powiatowej nr 1361Z.
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wieś Żabnica, oddalona od Dębiec o 2km, gdzie mieści się szkoła podstawowa. W odległości 3km, w Czepinie, znajduje się sklep spożywczy oraz stacja PKP łącząca Gryfino ze Szczecinem. Druga stacja PKP położona jest w Daleszewie w odległości 2km.

UKSZTAŁTOWANIE
Teren działki jest płaski o nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta, o powierzchni 1746m2. Wokół działki rozciąga się ogrodzenie z siatki. Prąd, woda, kanalizacja znajdują się przy sąsiedniej działce, gaz w drodze przy najbliższym skrzyżowaniu.

WARUNKI ZABUDOWY
Na terenie działki może powstać budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym. Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy wynosi 10%. Wyznaczono szerokość elewacji frontowej budynku od 10m do 15m. Nieprzekraczalna wysokość górnej granicy krawędzi elewacji frontowej, mierzona od średniego poziomu terenu przy elewacji od dolnej krawędzi okapu dachu – 3,8m. Nieprzekraczalna wysokość kalenicy mierzona od średniego poziomu terenu na linii elewacji do górnej krawędzi pokrycia – 9,0m.

Wymarzona kawa o poranku na ganku nigdzie indziej nie będzie smakować tak dobrze. Zamieszkaj wśród ciszy i śpiewu ptaków!
Przyjdź, sprawdź i zakochaj się w tym miejscu!
Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Ogrodzenie
Siatka
Powierzchnia działki
1746 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.