fbpx

Lokal w wysokim standardzie przy Galerii Kaskada

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
ATL01958 10185069
3 700 PLN
Cena za m²: 68,14 PLN

Lokal położony jest w ścisłym centrum przy ul. Kaszubskiej przy jednym z wejść do Galerii Kaskada. Lokal znajduje się na parterze odnowionej kamienicy. Wejście bezpośrednio z ulicy, bardzo duże witryny.

Nieruchomość o powierzchni 54,3 m2 składa się z jednej dużej sali typu open space oraz zaplecza socjalnego i WC.

Wykończenie na wysoki standard zapewniają położone na podłogach gresy o wysokiej klasy ścieralności, sufit podwieszany z rozprowadzonym oświetleniem, cała instalacja w lokalu jest nowa.

Lokal jest klimatyzowany, posiada alarm i monitoring, wszelkie przyłącza internetowe.

Ogrzewanie z pieca gazowego dwubiegowego.

Opłaty: za media (gaz, prąd ), czynsz administracyjny ok.400 zł.

Wymagana kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu.

Lokal z przeznaczeniem biurowo-usługowym świetnie nadaje się na ekskluzywne biuro czy sklep. Niepodważalnym atutem nieruchomości jest lokalizacja, która skupia ogromny ruch pieszych. W bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się znany Szczecinianom Bar Turysta, a także inne punkty usługowe jak banki, sklepy, biuro podróży.

Zapraszam na prezentację.

Cena za m²
68,14
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
54.3 m²
Cena za m²
Liczba pięter
3
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Gaz
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.