fbpx

Działka budowlano – usługowa 4000 m2, Brzezie

Brzezie
Kujawsko-Pomorskie
ATL01917 10159444
198 000 PLN
Cena za m²: 49,50 PLN

Świetnie skomunikowana działka z wszechstronnymi możliwościami zabudowy i opłacalnej inwestycji. Idealna pod usługi lub market spożywczy. Położona w samym centrum Brzezia, 3 km od węzła autostradowego A1 „Włocławek Północ”.
Teren (konieczność uzyskania warunków zabudowy) idealny pod budownictwo usługowe, handlowe, magazyny lub budownictwo jednorodzinne. W samym centrum wsi, bezpośrednio przy drodze gminnej, asfaltowej Brzezie- Wieniec. Prąd, woda i kanalizacja w drodze. W sąsiedztwie zabudowa usługowa i mieszkaniowa.
Bardzo dobra cena – 50 zł/m2 i perspektywiczna lokalizacja. Tylko 15 km od Włocławka.

Cena za m²
49,50
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
4000 m²
Przeznaczenie działki
Usługowa
Kształt działki
Trapez
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.