fbpx

Działka z lasem. W sercu Kaszub. Mściszewice.

Mściszewice
Pomorskie
ATL01892 10154789
249 000 PLN

Miejsce pełne harmonii. Dla ludzi szanujących przyrodę. Dla chcących obserwować wschody i zachody słońca na tarasie. Dla lubiących aktywnie spędzać czas albo po prostu zbieranie jagód i grzybów we własnym zagajniku.

Działka w Mściszewicach ma pow. 14200 m2 i możliwość otrzymania warunków zabudowy. Doskonałe miejsce na budowę domu, zarówno na użytek własny, jak i letni wynajem. Dojazd do posesji zapewnia droga polna. Cześć działki jest płaska z lekkim pofałdowaniem – a na pagórku sosny i brzozy.

W okolicy kaszubskie jeziora, lasy i łąki, kurhany, kręgi kamienne w Węsiorach, stadniny koni. W Mściszewicach szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, restauracja, jezioro z kąpieliskiem. Tylko 10 km do Stężycy i 12 km do Sulęczyna.

Bez względu na to, czy wolisz spokój i „nicnierobienie”, czy aktywne spędzanie czasu – eskapady rowerowe, kąpiele, łowienie ryb/ raków, a nawet modne ostatnio morsowanie..

to może być Twoje miejsce. Działka ma nr 769 – Sprawdź!

Ogrodzenie
Brak
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
14200 m²
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.