fbpx

Sztum, działka pod zabudowę, 275 zł/m2

Sztum
Pomorskie
ATL01880 10159534
1 540 000 PLN
Cena za m²: 275,44 PLN

Nieruchomość gruntowa o pow. 5 591 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkalną wielorodzinną oraz usługową położona w Sztumie przy ul. Czarnieckiego/ Spokojna. Teren objęty MPZP (symbol MU.02) o szacowanej PUM 10 000m2. Podstawowe parametry:

– wskaźnik powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki – maksymalnie zgodnie z ustalonymi liniami zabudowy,
– udział powierzchni biologicznie czynnej – dowolny,
– wysokość zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej z usługami wbudowanymi maksymalnie 15m – od trzech do czterech kondygnacji nadziemnych, dla obiektów usługowych maksymalnie 10m,
– dla zabudowy mieszkaniowej z usługami dach dwuspadowy lub wielospadowy o połaciach nachylonych pod jednakowym kątem 35º-45º. dla obiektów usługowych maksymalnie 10m.

NIeruchomość posiada mapę do celów projektowych oraz badania geologiczne.

Działka jest zlokalizowana w centralnej części miasta, przy osiedlu budynków jedno i wielorodzinnych. Teren bardzo korzystnie skomunikowany z bezpośrednim dostępem do ulicy Czarnieckiego/ Spokojnej łączących się z głównymi arteriami miasta. W okolicy m.in. park miejski, Jezioro Barlewickie, a także pełna infrastruktura handlowa, edukacyjna, sportowa i zdrowotna.

Dodatkowy atut – dynamicznie rozwijający się Park Przemysłowy w Sztumie będący częścią Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Podana cena jest ceną netto.

Zapraszam na prezentację!

Cena za m²
275,44
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
5591 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.