fbpx

Działka rezydencjalna Kielno, gm. Szemud, 2007 m2

Kielno
Pomorskie
ATL01851 10154761
624 000 PLN

Tutaj jest pięknie – zimą, wiosną, latem i jesienią. Bo to są Kaszuby – jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce!

W ofercie pięknie zlokalizowana działka o pow. 2007 m2 położona w Kielnie, przeznaczona pod zabudowę rezydencjalną. Lokalizacja przy spokojnej drodze gminnej, w pobliżu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. Ekspozycja południowa, ukształtowanie płaskie, prostokątne, teren niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia prac budowlanych. Pełne uzbrojenie – na działce przyłącza wod. kan. oraz prąd, gaz w drodze – pozwalające na elastyczną adaptację terenu do potrzeb mieszkaniowych.
Obszar objęty planem zagospodarowania przestrzennego – budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, pow. zabudowy ok. 20%. Wszystko to umożliwia życie w komfortowym domu, nawet wielopokoleniowym. Dachy dwu lub wielospadowe o maksymalnym nachyleniu 50%. Wysokość do kalenicy – 9 m z możliwością podpiwniczenia i adaptacji poddasza.

W Kielnie pełna infrastruktura – handlowa, usługowa i edukacyjna, a także jezioro i kąpielisko oraz dobra komunikacja w kierunku Trójmiasta.

I co ważne – w bezpośrednim sąsiedztwie nie będzie Trasy Kaszubskiej!

Jeżeli nie wierzysz – zadzwoń i umów się na prezentację!

Również w ofercie działka bezpośrednio nad jeziorem w Kielnie o pow. 1600
m2.

Zapraszam

Ogrodzenie
Brak
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
2007 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Trapez
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.