fbpx

Działka komercyjna w doskonałej lokalizacji.

Lipnik
Zachodniopomorskie
ATL01829 10177595
1 541 196 PLN
Cena za m²: 139,50 PLN

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1,1 ha. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Stargard przeznaczona pod zabudowę hotelową, mieszkaniową jednorodzinną, a także tereny obsługi komunikacji, zabudowę usługową, produkcyjną oraz magazynową.
Działka doskonale zlokalizowana, w miejscowości Lipnik, niedaleko zjazdu z drogi S10. Wjazd na działkę wprost z dawnej drogi krajowej nr 10.
Dla działki uzyskano decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie stacji paliw z pawilonem i myjnią samochodową wraz z zagospodarowaniem terenu, niezbędną infrastrukturą techniczną, uzbrojeniem w media i włączeniem do drogi. Można oczywiście wystąpić o warunki zabudowy dla innej inwestycji zgodnej ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.
Możliwość uzbrojenia działki w sieć energetyczną, wodociąg, kanalizację sanitarną i gaz ziemny.
Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z gruntami niezabudowanymi, przeznaczonymi pod zabudowę mieszkaniową oraz usługowo – produkcyjną.
Polecam z uwagi na doskonałą lokalizację i konkurencyjną cenę.

Cena za m²
139,50
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Użytkowanie wieczyste
Powierzchnia działki
11048 m²
Przeznaczenie działki
Usługowa
Kształt działki
Nieregularny
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.