fbpx

Działka budowlana w Łęgowie – 175 zł/m2

Łęgowo
Pomorskie
ATL01821 10154747
395 000 PLN

Atrakcyjna inwestycja: Łęgowo gm. Pruszcz Gdański
Powierzchnia: 2252 m2
Cena 395 tys. zł

Jedna z ostatnich tak dobrych lokalizacji!

W ofercie działka budowlano – usługowa położona w samym centrum Łęgowa, 4 km od Pruszcza Gdańskiego, przy drodze krajowej DK 91.
Teren ogrodzony, płaski, w kształcie trójkąta przeznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne z funkcją usługową lub/i rolniczą. Wielkość i lokalizacja dają możliwość swobodnej aranżacji – zbudowania nieruchomości, jak i uzyskiwania dochodów z działalności gospodarczej.
Posesja jest w pełni uzbrojona (woda, kanalizacja, prąd, gaz w granicach działki) co nie naraża na dodatkowe koszty, a przede wszystkim skraca proces inwestycyjny.

Nieruchomość jest korzystnie skomunikowana, m.in. wyjazd na A1, stacje kolejowe PKP i SKM – Cieplewo, Różyny w pobliżu oraz gwarantuje bliskość infrastruktury – sklepy, szkoła, przychodnia zdrowia, itp.

Zapraszam na prezentację!

Ogrodzenie
Siatka
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
2252 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Trójkąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.