fbpx

Lokal gastronomiczny Białogóra – Bar Nata

Białogóra
Pomorskie
ATL01719 10159363
2 390 000 PLN
Cena za m²: 4 253,43 PLN

Czy oglądając filmy myślałeś aby zacząć żyć inaczej? Zaczynać dzień od spaceru po plaży i kąpieli w urokliwych warunkach poranka, a kończyć podziwiając zachód słońca, serwując drinki w barze? Możemy pomóc spełnić Twoje marzenia!
Posiadamy w ofercie do sprzedaży działający i przynoszący stałe zyski lokal gastronomiczny położony nad Morzem Bałtyckim, w centrum Białogóry (gmina Krokowa) w odległości 50 km od Trójmiasta. Obiekt z częścią mieszkalną o łącznej powierzchni 562 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 768 m2, którego zyski gwarantują zwrot inwestycji w ciągu zaledwie kilku lat.

Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę usługową. Obszar działki monitorowany i ogrodzony z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa.

Wieloletnia dobra i uznana renoma wśród turystów i mieszkańców. Lokal specjalizujący się w zestawach obiadowych i śniadaniach, a także oferujący bogaty program artystyczny (m.in. muzyka na żywo).

Trzy moduły gastronomiczne – restauracyjny, pizzeria i bar, w większości na wolnym powietrzu, zadaszony, z antresolą dla gości i możliwością jednorazowej obsługi blisko 200 klientów. Pełne zaplecze kuchenne i sanitarne w bardzo dobrym stanie technicznym – kuchnia, zmywalnia, mroźnia i chłodnie, agregat prądotwórczy, piec „pizza”, pomieszczenia socjalne, magazyn, wjazd dla dostawców. Zaplecze w pełni zadaszone.

W obiekcie także m.in. kącik dla dzieci, część bilardowa, cymbergaj, scena dla muzyki na żywo. W części mieszkalnej na pierwszym piętrze pięć pokoi dla pracowników z zapleczem sanitarnym. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny – pełna własność hipoteczna, jest niezadłużony i generuje stałe przychody.

Białogóra i okolice to obszar pozwalający na aktywne spędzanie wolnego czasu – m.in. ścieżki rowerowe, jeździectwo, ruchome wydmy, park krajobrazowy, spływy kajakowe, a przede wszystkim dzika plaża z unikalnym kolorem piasku…

Zapraszam na prezentację!

Cena za m²
4 253,43
Ogrodzenie
Mieszane
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
561.9 m²
Cena za m²
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Restauracja
Stan budynku
Dobry
Taras
Tak
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
768 m²
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.