fbpx

Działka budowlana, gm. Przywidz, 5200m2–208 tyś zł

Miłowo
Pomorskie
ATL01707 10159447
295 000 PLN
Cena za m²: 51,54 PLN

Chciałbyś żyć ekologicznie, zbudować swój Dom i zamieszkać w pięknym miejscu na Kaszubach? A może chcesz zainwestować – otworzyć pensjonat, dom spokojnej starości lub stadninę koni?

Twoje plany mogą się ziścić! W ofercie piękna działka położona w Miłowie nieopodal Mierzeszyna (gmina Przywidz) o pow. 5200 m2. Teren bezpośrednio przy drodze gminnej, 7 km od Przywidza, 20 km od Obwodnicy Trójmiasta. W sąsiedztwie zabudowania mieszkaniowe jednorodzinne. Przystanek autobusowy przy działce. Piękna panorama na okoliczne pola, lasy i pagórki.

Płaskie ukształtowanie terenu pozwala na możliwość inwestycji łączącej funkcję mieszkaniową z prowadzeniem działalności. Wydana decyzja o warunkach zabudowy – przeznaczenie pod budownictwo jednorodzinne (5% zabudowy), powierzchnia biologicznie czynna min. 50%. Prąd w granicach działki, wodociąg w drodze, kanalizacja i zaopatrzenie w ciepło – systemem indywidualnym.

Spokojna, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana okolica. Lasy, łąki, ścieżki rowerowe zachęcające do aktywnego wypoczynku. W Przywidzu m.in. jezioro z kąpieliskiem gminnym, szkoła podstawowa, sklepy i restauracje. Stacja narciarska w Trzepowie w odległości 10 km. Czego chcieć więcej?

Zapraszam na prezentację.

Cena za m²
51,54
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
5200 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Trapez
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.