fbpx

Działka na sprzedaż 19300 m²

Strzeszów
Zachodniopomorskie
RYZM1800 10158715
1 737 000 PLN
Cena za m²: 90,00 PLN

Działka położona w miejscowości Strzeszów nad Jeziorem Strzeszowskim. Na całą powierzchnię działki 19 300 m2, składają się 2 działki
o powierzchni 14,600 m2 oraz 4.700 m2. Cena za 1 m2 wynosi 90 zł (do negocjacji).
Działkę można nabyć w całości lub każdą z działek oddzielnie. Obie działki mają bezpośredni dostęp do jeziora.

Piękna okolica, tereny wiejskie, pola, lasy a przede wszystkim jezioro. Możliwość budowy domów całorocznych stwarza wspaniałe warunki do wypoczynku. Wypoczynek bierny i czynny: plażowanie, sporty wodne, wędkarstwo, grzybobranie. Z tych powodów oferta godna polecenia.

Została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Na działce można wybudować domy rekreacyjne całoroczne, inne niewielkie budynki, takie jak domy letniskowe i budynki gospodarcze, garaże do 2 stanowisk wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (przyłącza wody, energii elektrycznej, zbiorniki na nieczystości ciekłe).
Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Powierzchnia nowo wydzielonych działek budowlanych nie mniejsza niż 750 m2.

Cena za m²
90,00
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
19300 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.