fbpx

Działki w otulinie lasu Szczecin

Szczecin
Jezierzyce, Zachodniopomorskie
ATL01428 10177592
500 000 PLN
Cena za m²: 54,23 PLN

Na sprzedaż oferujemy działki w Jezierzycach przy ulicy Mostowej. Jezierzyce to część Szczecina na osiedlu Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, w odległości ok. 20 km od centrum Szczecina. Dzielnica ta znajduję się niedaleko jeziora Miedwie (30 minut autem). Komunikację z pozostałymi dzielnicami zapewnia linia autobusowa nr 72 oraz 79 mająca na osiedlu swoją pętlę.
Powierzchnia całej nieruchomości to 7837m2, na której istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek. Jest to idealna oferta dla deweloperów. Miejsce to posiada dwie drogi dojazdu – przez ulicę Mostową od strony centrum dzielnicy oraz boczną prowadzącą przez las.Teren ten posiada klasę gruntu R IV. Miejsce to nie posiada wydanego planu zagospodarowania przestrzennego. Las i małe domostwa oraz strumyk, dodaje klimatu całej przestrzeni.

Serdecznie polecam ze względu na lokalizację

Cena za m²
54,23
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
7837 m²
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.