fbpx

Kompleks działek w Mierzynie na sprzedaż

Mierzyn
Zachodniopomorskie
ATL01380 10159429
280 PLN

Na sprzedaż działki w spokojnej części Mierzyna! Miejsce to posiada świetną lokalizacje z wieloma udogodnieniami: przedszkola (prywatne jak i publiczne), szkoły, linie komunikacji miejskiej, sklepy, poczta, przychodnie oraz klinika stomatologiczna. Dojazd do centrum Szczecina w nie całe 20 minut! Do przejścia granicznego w Lubieszynie jest tylko 8km, a odległość do Kołbaskowa to zaledwie 14km!
Działki te są gruntami rolnymi (IV), bez warunków zabudowy, jednak nie ma większego problemu w ich uzyskaniu. Działki mają powierzchnie od 482m2 do 1953 m2. Działki posiadają podłączenia wodne, kanalizację oraz prąd.Aby móc korzystać z wody i kanalizy należy podpisać umowę ze ZWiK Osówek . Odnośnie gazu, budowa gazociągu ma ruszyć w czerwcu 2019 roku. Cena za metr wynosi 280 zł.
Zapraszam do prezentacji!

Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.