fbpx

Działka na sprzedaż 2 m²

Ustowo
Zachodniopomorskie
ATL01188 10159417
2 200 000 PLN
Cena za m²: 110,00 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka, o powierzchni 2 HA, położona w obrębie ewidencyjnym 0019 Ustowo. Media (prąd, woda, gaz) położone w odległości 600 m od granicy działki.Działka położona w sąsiedztwie dużego centrum handlowego Auchan, Silver Hotel & Gokart Center, Firma Danmar. Szybki i łatwy dojazd do drogi ekspresowej S3 i autostrady A6. Dużym ułatwieniem będzie też planowane Zachodnie Obejście Szczecina to trasa długości ok. 51 km planowana w standardzie drogi ekspresowej, która ma przebiegad od istniejącej autostrady A6 w okolicach przejścia granicznego w Kołbaskowie przez Police aż do węzła drogowego w Goleniowie omijając Szczecin od zachodu i północy.
Do działki prowadzi utwardzona droga z płyt betonowych. Szybka sprzedaż bardzo atrakcyjna cena. Zapraszam na prezentację.

Cena za m²
110,00
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
2 m²
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.