fbpx

Działka na sprzedaż 195700 m²

Nowe Warpno
Zachodniopomorskie
HAC02345 10159219
2 027 000 PLN
Cena za m²: 10,36 PLN

Działka rolna położona w obrębie Warnołęki, gmina Nowe Warpno. Powierznia: 19,57 ha – łąki. Działka leży w kompleksie 100 ha w Puszczy Wkrzańskiej, 2 km od polsko-niemieckiej granicy. Dojazd drogą betonową z płyt „jombo” do drogi Nowe Warpno-Dobieszczyn-Police-Szczecin. Odległość do Nowego Warpna 8km, do przejścia wodnego 10 km, oraz 8 km do przejścia granicznego z Niemcami w Dobieszczynie. Kompleks poprzez kanał łączy się z jeziorem Nowowarpieńskim. Odległość do Zalewu Szczecińskiego 6 km, do miejscowości:
-Trzebież 12km
-Police 22km
-Szczecin 32 km
-Świnoujście przez Niemcy ok.70 km
W studium uwarunkowań i zagospodarowania działka posiada symbol „3,RM.3” – strefa ekstensywnej zabudowy zagrodowej z towarzyszącą infrastrukturą komunikacyjną i techniczną. Dopuszcza się lokalizację funkcji uzupełniającej – usług agroturystycznych.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Cena za m²
10,36
Cena za m²
Powierzchnia działki
195700 m²
Przeznaczenie działki
Rolna
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.