fbpx

Działka na sprzedaż 9648 m²

Pilchowo
Zachodniopomorskie
HAC21015 10159231
675 360 PLN
Cena za m²: 70,00 PLN

Do sprzedania duża działka siedliskowa położona w urokliwym miejscu, na polanie otoczonej lasem. Droga dojazdowa jest częściowo asfaltowa, częściowo utwardzona i częściowo (około 1,3 km) polna prowadząca przez las. Na terenie działki istnieje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Zapraszam na prezentacje.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Cena za m²
70,00
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
9648 m²
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Kształt działki
Nieregularny
Droga dojazdowa
Polna droga
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Brak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.