fbpx

Lokal na sprzedaż 138 m²

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
LOK02153 10175099
350 000 PLN
Cena za m²: 2 536,23 PLN
Czynsz administracyjny: 2000 PLN

CENTRUM MIASTA – LOKAL UŻYTKOWY o powierzchni 138 m 2 znajdujący się w centrum miasta. Lokal znajduje się w części przyziemnej, do której schodzi się z poziomu O po szerokich, wygodnych schodach. Do lokalu przynależy dodatkowo 120 m 2 jako udział w częściach wspólnych / ho ll na parterze i schody /. Doskonale nadaje się na BIURA, KANCELARIE, SALON FRYZJERSKI, GABINETY KOSMETYCZNE, SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ , GABINETY FIZYKOTERAPII, GABINETY LEKARSKIE , /wysokość pomieszczeń to 2,8 do 3,5 m/..Na powierzchni 138 m 2 znajdują się 2 duże sale , barek, biuro, pomieszczenia socjalne, gospodarcze, magazynek .
Do lokalu są dwa wejścia: jedno z ulicy przez hol l / gdzie są również inne lokale/ oraz drugie wejście od podwórka tylko dla tego lokalu.
W lokalu są wszystkie niezbędne instalacje: oświetleniowa i siłowa, wodociągowa i kanalizacyjna, wentylacja mechaniczna, centralne ogrzewanie, telefoniczna i alarmowa. Miejsca postojowe dla właścicieli znajdują się na podwórku / wjazd przez bramę od ulicy /, a przed lokalem na ulicy znajduje się duży parking. Reklama może być umieszczona na budynku / jest miejsce / lub w witrynach pasażu.
Czynsz za lokal płacony do spółdzielni wynosi ok. 2000,- / miesiąc brutto, wraz z ogrzewaniem, sprzątaniem itd….

Szukamy inwestora z pomysłem na działalność.
B A R D Z O A T R A K C Y J N A C E N A !!!!

Cena za m²
2 536,23
Czynsz administracyjny
2000 PLN
Stan prawny
Spółdzielcze własnościowe prawo
Powierzchnia
138 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
5
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak
Stan prawny gruntu
Własność
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.