fbpx

FUNKCJONUJĄCY PUB NA SPRZEDAŻ CENTRUM SZCZECINA

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
CIE22394 10177241
800 000 PLN
Cena za m²: 9 302,33 PLN
Czynsz administracyjny: 350 PLN

Na sprzedaż funkcjonujący PUB w centrum Szczecina o całkowitej powierzchni  86 m2. Znajduje się między ulicami o dużym natężeniu ruchu.

Lokal jest w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt do gastronomi. Wnętrze pokryte jest wysokiej jakości drewna (bar oraz stoły z mahonia).

Nieruchomość podzielona jest na dwie części tj. parter (ok 86 m2) oraz „piwnicę” (44 m2) przystosowaną do obsługi gości. Piwnica jest zaadaptowana i można ją wynajmować lub wykupić.

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Cena za m²
9 302,33
Czynsz administracyjny
350 PLN
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
86 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
3
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Gaz
Tak
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.