fbpx

Lokal na sprzedaż 668.17 m²

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
BON24158 10158787
3 381 000 PLN
Cena za m²: 5 060,09 PLN

Na sprzedaż lokal (dwa lokale połączone ze sobą, ale z oddzielnymi wejściami) o łącznej powierzchni 668,17m2, usytuowany na parterze i w podziemnej części kamienicy, w prestiżowym miejscu w Centrum.
Lokal na parterze mierzy sobie 301,88m2 powierzchni użytkowej, składa się z trzech sal konsumpcyjnych i bufetu od frontu, pomieszczenia zmywalni, kuchni, magazynów, wc dla personelu i dla gości, szatni pracowników, komunikacji wewnętrznej, pomieszczenia technicznego, rozdzielni i dźwigu towarowego.
Powierzchnia użytkowa przyziemia wynosi: 314,26m2 i składa sie z dwóch sal, baru, kuchni, zmywalni, magazynów podręcznych, komunikacji, sanitariatów dla klientów i personelu, szatni, wentylatorowni i pomieszczenia technicznego.
Każda z nieruchomości może stanowić odrębną i samodzielną jednostkę zarówno pod względem działalności, jak również pod względem położenia na dwóch różnych kondygnacjach. Połączenie wewnętrzne pomiędzy poziomami stanowi dźwig towarowy na zapleczu kuchennym, które mieści się na poziomie piwnic w pełnym zakresie, a na poziomie parteru ogranicza się tylko do pomieszczeń rozdzielni, zmywalni i bufetu.
Lokal może pełnić funkcję gastronomiczną o charakterze restauracji, pubu, dyskoteki z możliwością urządzania małych imprez artystycznych. Przewidziano dwa wejścia do lokalu; wyjścia ewakuacyjne istnieją na poziomie parteru i piwnic od strony zaplecza.
Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne oraz użytkowe poddasze i jest całkowicie podpiwniczony. Przedmiotowy budynek został w 2002r. przebudowany w ramach renowacji kwartału, w obrębie którego się znajduje.
Budynek usytuowany w obrębie uczęszczanych ciągów handlowych, dużej koncentracji obiektów usługowych oraz obiektów publicznych.
Unikalna sceneria gruntownie odnawianych secesyjnych kamienic przyciąga inwestorów, którzy właśnie tutaj lokalizują antykwariaty, galerie, pracownie artystów, kawiarnie, restauracje, eleganckie sklepy i reprezentacyjne biura. Niezwykły klimat tego tętniącego życiem miejsca jest tworzony przez bezpośrednie obcowanie z kulturą i sztuką. Odbywa się tu wiele festynów, koncertów, przeglądów artystycznych i innego rodzaju imprez.
Turyści licznie przybywający do Szczecina chętnie odwiedzają Deptak, aby miło spędzić czas z przyjaciółmi w ogródkach piwnych, restauracjach i kawiarniach.
W kwartale dominuje zabudowa mieszkaniowa na piętrach i mieszkaniowo- usługowa na parterach budynków.
Polecamy nieruchomość ze względu na atrakcyjność usytowania i prestiżowe miejsce, jak i z uwagi na łatwą dostepność w samym Centrum Szczecina.

Cena za m²
5 060,09
Powierzchnia
668.17 m²
Cena za m²
Liczba pięter
4
Materiał
Cegła
Stan budynku
Idealny
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.