fbpx

Lokal miejscami parkingowymi- POGODNO

Szczecin
Pogodno, Zachodniopomorskie
CIE21181 10177229
7 400 PLN
Cena za m²: 62,71 PLN

Lokal na siedzibę firmy

WŁASNY PARKING !!!

WYNAJEM -Lokal handlowo/usługowo/biurowy

Lokal o powierzchni ok. 118mkw w centrum Szczecina przy jednym z bardziej ruchliwych skrzyżowań

Lokal z wyjątkowo dobrą widocznością z ulicy, z trzema dużymi witrynami nad którymi są miejsca na podświetlone kasetony. Wysoki standard wykończenia wnętrz, klimatyzatory, monitoring zewnętrzny ( 3 kamery) i wewnętrzny, system alarmowy, granitowe schody do lokalu, dwie toalety i dwa pomieszczenia socjalne,3 miejsca parkingowe.

Największym atutem lokali są własne miejsca parkingowe na dużym zamykanym placu przed budynkiem. Budynek prywatny, nie ma żadnej wspólnoty.

Cena za wynajem 7400 netto plus opłaty licznikowe oraz ogrzewanie na podstawie podzielników, ryczałt na ogrzewanie wodę i ścieki do rozliczenia raz w roku.
Serdecznie zapraszam na prezentację!

Cena za m²
62,71
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
118 m²
Cena za m²
Liczba pięter
2
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Willa
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Gaz
Tak
Przeznaczenie
Inne
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.