fbpx

Centrum-lokal ok.93 mkw -nowa ,niższa cena 550tys.

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
ELD20716 10161364
550 000 PLN
Cena za m²: 6 111,11 PLN

Przestronny lokal o powierzchni ok.93mkw, usytuowany w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina Bol. Krzywoustego, o dużym natężeniu ruchu pieszych. Nadaje się on na każdy rodzaj działalności: finanse, salon kosmetyczny, biuro turystyczne, sklep itp. Był wynajmowany i obecnie wymaga niewielkiego odświeżenia. Jest gustownie urządzony, posiada , dużą, drewnianą witrynę, na podłodze gres oraz oświetlenie punktowe.

Na całkowitą powierzchnię lokalu to jest ok.93mkw składają następujące pomieszczenia :
Na poziomie parteru ok. 76mkw znajdują :
-przestronna sala obsługi klienta z dużą witryna i wejściem z ulicy.
-pomieszczeni gospodarcze z kotłownią oraz wc z umywalką
Dodatkowo zaadoptowano ok.17mkw z powierzchni piwnicy (poziom -1) ,z bezpośrednim zejściem do niego po schodach z lokalu.
-pomieszczenie to może stanowić biuro, magazyn lub inne w zależności od potrzeb nowego właściciela. Na podłodze terakota a na ścianie glazura.
Ogrzewanie i woda z dwuobiegowego pieca gazowego.
Serdecznie zapraszamy do osobistej weryfikacji oferty w realu , cena do negocjacji.

Cena za m²
6 111,11
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
93 m²
Cena za m²
Liczba pięter
4
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Idealny
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.