fbpx

Działka na sprzedaż 49197 m²

Nowe Gonne
Zachodniopomorskie
SCN20192 10159198
3 443 790 PLN
Cena za m²: 70,00 PLN

Działka znajdująca się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 (Szczecinek-Koszalin) w odległości 11 km od Szczecinka. Objęta jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę wypoczynkową, usługową i handlową, tj. obiekty gastronomiczno-handlowe, stacje paliw, obiekty noclegowe, banki, biura turystyczne, biura ubezpieczeniowe, oraz sklepy o powierzchni sprzedażnej do 1000m2.
Maksymalna wysokość zabudowy do 12 metrów, maksymalna powierzchnia zabudowy do 50% pow. działki. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze o pow. nie mniejszej niż 800m2.
Obok działki przebiega gazociąg, w przyszłym roku ma powstać kanaliza, która przebiegać będzie przy działce, natomiast wodociąg znajduje się w odległości ok. 40 metrów od działki. Nad działką przebiega linia średniego napięcia, w odległości ok. 200m. od działki znajduje się stacja trafo.
Droga krajowa nr 11 ma w przyszłości stać się drogą ekspresową (jest już projekt tej drogi).

Cena za m²
70,00
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
49197 m²
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Kształt działki
Nieregularny
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.