fbpx

Lokal 375m2 przy Kaskadzie w Centrum

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
PSK21588 10183619
19 900 PLN
Cena za m²: 53,07 PLN

Mamy przyjemność zaoferować Państwu lokal o powierzchni 375m2 położony w topowej lokalizacji na al. Niepodległości w Centrum miasta. Jedno z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Centrum Szczecina, bardzo widoczne miejsce zapewniające bardzo duży ruch pieszych. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika oraz duże witryny wystawowe dają lokalowi olbrzymi potencjał, zarówno w kierunku handlu, usług jak i gastronomii.
Lokal składa się z 2 kondygnacji : parter 208m2 i piwnica 167m2. Oba poziomy wysokie z podwieszanymi sufitami. Między jednym i drugim poziomem szerokie schody. Przestrzeń w większości stanowi otwarty open space więc jest możliwość swobodnej aranżacji jej pod swoją działalność. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Opłaty dodatkowe to czynsz do spółdzielni z zaliczką na wodę (1725,87zł) , prąd wg zużycia, oraz ogrzewanie z SEC (średnio 1300zł ).
Podana cena jest ceną netto.
Wynajmujący może partycypować w remoncie (dostosowaniu lokalu dla najemcy).
Minimalny okres umowy to 2 lata.
Kaucja 2 miesięczny czynsz.
Możliwość sporej negocjacji przy dłuższej i umowie i klarownej wizji

Cena za m²
53,07
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
375 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
3
Materiał
Inny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Dobry
Stan nieruchomości
Do odświeżenia
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Woda
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.