fbpx

Mieszkanie na sprzedaż 59 m²

Drawno
Zachodniopomorskie
SKN20335 10177940
220 000 PLN
Cena za m²: 3 728,81 PLN
Czynsz administracyjny: 170 PLN

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw / dwa pokoje, kuchnia, łazienka /.
Do mieszkania przynależą dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni 80 mkw, usytuowane na podwórzu, wyłączność użytkowania właścicieli mieszkania. Czynsz 170 zł. Ogrzewanie i ciepła woda z własnego pieca CO / na drewno i węgiel /
Budynek z cegły, nowa elewacja i nowy dach. Dobre i życzliwe sąsiedztwo.
Dużym atutem jest sąsiedztwo Jeziora Dubie i Drawieńskiego Parku Narodowego najbardziej malowniczego fragmentu Równiny Drawskiej i znanej w całej Polsce trasy kajakowej przebiegającej przez Drawieński Park Narodowy.
Budynek znajduje się w centrum Drawna, blisko potrzebna cała infrastruktura: sklepy dyskontowe, szkoła, przedszkole, bank, kino, biblioteka.
Drawno to miejscowość położona 25 km od Choszczna, 50 km od Stargardu i 92 km od Szczecina.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Cena za m²
3 728,81
Czynsz administracyjny
170 PLN
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
59 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Dom
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Typ kuchni
Oddzielna
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.