fbpx

Działka na sprzedaż 862 m²

Bielkowo
Zachodniopomorskie
BON44044 10174637
112 060 PLN
Cena za m²: 130,00 PLN

Działka z wydanymi warunkami zabudowy w Bielkowie ( k. Kobylanki)

Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w miejscowości Bielkowo, gmina Kobylanka o powierzchni 862 m2.

Zbywany teren nie jest objęty MPZP ale w marcu 2022 zostaly wydane warunki zabudowy pod budowę budynku jednorodzinnego wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną. Powierzchnia zabudowy do 15% powierzchni działki, maksymalna wysokość zabudowy – 8,5 m od poziomu terenu do kalenicy, dach symetryczny, dwuspadowy o kącie nachylenia połaci głównych od 40 do 45 st.

Działka usytowana jest w terenie zabudowywanym domami jednorodzinnymi, w tej chwili dojazd odbywa się drogą gruntową. Obsługa w zakresie komunikacjii z drogi publicznej ma miejsce przez drogę wewnętrzną ( w cenie udzialy w drodze wewnętrznej) a infrastruktury technicznej na warunkach przyłączeniowych operatorów: prądu, wody, ściekow i gazu.

Super lokalizacja ( Bielkowo usytuowane jest blisko zachodniego brzegu jeziora Miedwie), dobre przełożenie jakości do ceny ( wydana decyzja o warunkach zabudowy) to główne atuty oferowanej nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację:)

Cena za m²
130,00
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
862 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.