fbpx

Na sprzedaż mieszkanie w Czarnogłowach

Czarnogłowy
Zachodniopomorskie
UBR22938 10178789
249 000 PLN
Cena za m²: 4 153,46 PLN

Na sprzedaż wydzielony lokal mieszkalny  zlokalizowany w budynku o zabudowie w formie szeregowej/czterolokalowej o powierzchni użytkowej 59,95 m2,
położony na parterze i poddaszu w miejscowości Czarnogłowy w Gminie Przybiernów/Powiat goleniowski.
Bardzo dużym atutem lokalizacji nieruchomości jest niedaleka odległość (ok. 1000 m)  od  pięknego jeziora Czarnogłowy Duże w Gminie Przybiernów/Powiat goleniowski.

Program funkcjonalny mieszkania:

PARTER:
-pokój/sypialnia
-salon
-kuchnia
-łazienka
-ganek/część wspólna dla dwóch lokali oraz
-wejście na poddasze i strych
 
 PODDASZE:
-pokój na poddaszu
Na poddaszu budynku znajdują się dwa pokoje, jeden przynależy do przedmiotowego mieszkania, drugi do mieszkania sąsiadów,
 dodatkowo pozostała część strychu jest rozdzielona pomiędzy 2 właścicielami, więc jest dużo dodatkowego miejsca (np na rozwieszenie prania)

STAN TECHNICZNY:
Mieszkanie zadbane, utrzymane w bardzo dobrym stanie i porządku
(stan widoczny na zdjęciach).
Podłączona woda z wodociągu miejskiego oraz kanalizacja sanitarna.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego Vaillant (gaz z sieci).

 Dach nieruchomości w dobrym stanie technicznym wymieniony w 2006 roku na części budynku, w której sprzedawany jest lokal mieszkalny.

Dojazd do budynku z drogi gminnej.
Do lokalu mieszkalnego przynależy także udział w wysokości 24,90% w częściach wspólnych budynku mieszkalnego i w działce 50/2 o powierzchni 763m2 oraz udział w działce sąsiedniej nr 50/4 wynoszący 19,15%  na której usytuowany jest budynek gospodarczy.

Dodatkowo!!! oferta obejmuje sąsiadującą z nieruchomością działkę rolną umiejscowioną na terenie sąsiednich ogrodów o powierzchni 786 m2 z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.
Idealne sąsiedztwo działki względem mieszkania pozwala na urządzenie na działce ogródka warzywnego jak również części wypoczynkowej lub nawet własnego garażu dzięki bezpośredniemu dostępowi do drogi publicznej.

 ODLEGŁOŚCI DLA NIERUCHOMOŚCI

-Przybiernów – 9 km,
-Goleniów – 35 km,
-Wolin -26km

-Dziwnów -(Morze Bałtyckie) 39km
– Szczecin – 68 km . 
 
Oferta bezpośrednia – Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.

Zapraszam do kontaktu

Cena za m²
4 153,46
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
59.95 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
1
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Typ kuchni
Widna
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.