fbpx

Unikatowe działki rolno-budowlane nad j. Ińsko

Storkowo
Zachodniopomorskie
INH21791 10179170
90 000 PLN
Cena za m²: 30,00 PLN

Oferujemy na sprzedaż kompleks 24 działek o pw. od 3000- 4000 m2. Działki znajdują się w idealnej, malowniczej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie ok. 600 m od głównej plaży nad Jeziorem Ińsko.
Dojazd do plaży autem lub rowerem (asfaltowa droga rowerowa) – Trasa Pojezierzy Zachodnich.
Działki mają status rolno-budowlany. Do działek zostanie doprowadzona droga dojazdowa oraz Enea doprowadzi prąd ( projekt rozmieszczenia skrzynek w przygotowaniu)
Istnieje możliwość zakupu jednej lub kilku działek, a także podział we własnym zakresie zakupionej już działki na mniejsze np. 1000 m2.
Oferta skierowana jest do wszystkich, dla których ważny jest kontakt z naturą, cisza i spokój.
Idealne miejsce na wypoczynek, rekreację lub zamieszkanie.

Zapraszam na prezentację.

Cena za m²
30,00
Cena za m²
Powierzchnia działki
3000 m²
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.