fbpx

Działka rolna na sprzedaż w Karwowie 3156 m2

Karwowo
Zachodniopomorskie
HES27694 10179539
300 000 PLN
Cena za m²: 95,06 PLN

Ofertą sprzedaży jest działka rolna w kształcie prostokąta, o powierzchni 3156 m2, położona z dala od głównej drogi, w zielonej i spokojnej okolicy, w Karwowie (gmina Kołbaskowo).

Szybki wyjazd ze Szczecina na A11, oraz S3.  Bardzo dobra lokalizacja dla osób pracujących w Niemczech.

Działka ma wymiary ok. 45,6 m x 69,2 m, położona jest na płaskim terenie, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych i budynków gospodarczych.

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Właściciele są na etapie załatwiania warunków zabudowy pod zabudowę zagrodową.

Klasa gruntu: II, IIIa, IIIb.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze.

Dostęp do drogi publicznej zapewniony przez służebność drogową.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!

Cena za m²
95,06
Cena za m²
Powierzchnia działki
3156 m²
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.