fbpx

Dobrze prosperujący salon fryzjersko – kosmetyczny

Stargard
Zachodniopomorskie
8/11683/OLS 10180724
800 000 PLN
Cena za m²: 11 256,51 PLN

Gratka dla Inwestora!

Ofertą sprzedaży jest bardzo dobrze prosperujący salon fryzjersko- kosmetyczny zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Reja w Stargardzie.
W tej chwili jest tam prowadzona działalność fryzjerska, kosmetyczna. podologiczna oraz trychologiczna.
Lokal jest w pełni wyposażony, prosperuje od 2010 roku i ma już stałą bazę klientów.

Powierzchnia użytkowa wynosi 71,07m2 i składają się na nią:
– recepcja
– przestronny salon z 3 stanowiskami fryzjerskimi i dwiema myjkami
– oddzielona przestrzeń wydzielona  przesuwnymi ścianami z lustrem –  przeznaczona  pod działalność kosmetyczną (manicure, zabiegi kosmetyczne, pedicure, zabiegi podologiczne)
– osobne pomieszczenie w którym jest aktualnie prowadzona działalność trychologina, ale które może być również wykorzystane pod działalność kosmetyczną  jak również  możliwość wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
– łazienka dla klientów 
– pomieszczenie socjalne dla pracowników
Wejście do lokalu jest bezpośrednio od ulicy z dużymi oknami.

Do lokalu jest przynależna piwnica, która może służyć jako magazyn,
Lokal został przebudowany , zaprojektowany i dostosowany również do osób niepełnosprawnych, przeznaczony  pod działalność kosmetyczną w każdym calu.
Meble znajdujące się w nieruchomości są wysokiej klasy włoskiej firmy Vezzosi i praktycznie nie ma na nich śladu użytkowania.
Blaty i parapety kamienne pozwalają na utrzymanie czystości, drewniane żłobione drzwi wewnętrzne zostały sprowadzone na zamówienie.
Wszelkie instalacje typu ppoż, sanitarne itp. – wykonane zostały w zakresie niezbędnym do użytkowania i prowadzenia wszelkich działalności kosmetycznych lub podobnych wymagających wszelkich pozwoleń sanitarnych.
Dla bezpieczeństwa została zainstalowana instalacja alarmowa, w oknach elektryczne rolety zewnętrzne.

Czynsz wynosi ok 350 zł
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego (2018r)

Nieruchomość jest sprzedawana z powodu wyjazdu dotychczasowych właścicieli, ale jest możliwość z przejęcia lokalu wraz z pracownikami – kupujesz i od razu zarabiasz!

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację!!!

Cena za m²
11 256,51
Powierzchnia
71.07 m²
Cena za m²
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.