fbpx

Centrum ul. Narutowicza Parter 75-200m2

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
INS21724 10179386
7 645 PLN
Cena za m²: 100,00 PLN

Na wynajem lokal położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. Narutowicza ( Kamienica Nova III ). Projekt i instalacje pod gabinety lekarskie, gabinet stomatologiczny, bdb. lokalizacja również pod kawiarnię.
Dostępność od zaraz. Stan deweloperski, możliwość własnej aranżacji.

Lokal znajduje się na parterze budynku, duże witryny, wejście bezpośrednio z ruchliwej ulicy, miejsca postojowe ogólnodostępne,
– istnieje możliwość wynajęcia do 6 miejsc postojowych w garażu podziemnym.
Powierzchnia od 75m2 do 200m2
Na rzucie
-kolorem czerwonym oznaczono lokal narożny ok. 75m2 z wejście od ul. Narutowicza,
-kolorem zielonym oznaczono przestrzeń z węzłem sanitarnym ok. 50m2 (idealną pod zaplecze gastronomii – kuchnia, szatnia, serwerownia, łazienka, magazyn itp.),
-kolorem niebieskim oznaczono obszar o który można powiększyć powierzchnię lokalu (obecnie mieszkania z ogródkami 2 sztuk o pow. ok. 33m2 każde), obecność podciągów daje możliwość usunięcia ścian działowych i utworzenia jednej dużej powierzchni użytkowej.

Nieruchomość w trakcie budowy, do dowolnej aranżacji i konfiguracji pomieszczeń.
Media ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, światłowód.

W bliskiej odległości:
Uniwersytet Szczeciński i Politechnika, Sklep dyskontowy Biedronka i Netto, Przychodnie i gabinety lekarskie, komunikacja miejska, miejsca postojowe naziemne, do dworca PKP ok 1 km., Brama Portowa ok. 500m. Zapraszamy do kontaktu.

Cena za m²
100,00
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
76.45 m²
Cena za m²
Liczba pięter
6
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Stan deweloperski
Stan nieruchomości
Idealny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogród
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Kanalizacja
Tak
Woda
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.