fbpx

Idealny lokal na kancelarię!

Szczecin
Śródmieście-Centrum, Zachodniopomorskie
BON42987 10174511
770 000 PLN
Cena za m²: 8 429,12 PLN
Czynsz administracyjny: 900 PLN

Lokal użytkowy na sprzedaż w samym centrum Szczecina:))

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 91,35 m2 położony w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Rejonowego Prawobrzeże – Zachód , licznych sklepów, bardzo duży przepływ ludzi. Składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, wewnętrznej komunikacji i węzła sanitarnego. Pomieszczenia biurowe doświetlone bezpośrednio – pierwsze przez witrynę i przeszklone drzwi zlokalizowane we froncie budynku, drugie poprzez okno wychodzące na wewnętrzny dziedziniec.

Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wentylacji, wodno-kanalizacyjną (ciepła woda użytkowa przygotowywana za pomocą przepływowego elektrycznego ogrzewacza). Rozliczenie za c.o. odbywa się proporcjonalnie do udziału powierzchni w budynku.

Aktualnie lokal jest skomercjalizowany a wszystkie koszty wraz z mediami pokrywa najemca. Sprzątanie części wspólnych/miesięcznie 300 PLN, podatek od nieruchomości /rocznie – 2629, 05 PLN, użytkowanie wieczyste /rocznie – 285, 78 PLN, ubezpieczenie nieruchomości /rocznie – 369,23 PLN.

Położenie lokalu (unikatowa lokalizacja – idealny na każdą działalność, zwłaszcza kancelarię), niska cena sprzedaży to główne atuty oferowanej nieruchomości.

Uwaga: Uwaga do ceny należy doliczyć należny podatek VAT.

Taka szansa może się już nie powtórzyć:)))

Zapraszamy na prezentację.

Cena za m²
8 429,12
Czynsz administracyjny
900 PLN
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
91.35 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
4
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan prawny gruntu
Własność
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Gaz
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.