fbpx

Na sprzedaż Dom-Gosp. Agroturystyczne Tergieniówka

Dobrzany
Zachodniopomorskie
HES27551 10179626
980 000 PLN
Cena za m²: 2 760,56 PLN

NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY z gruntem rolnym i funkcjonującą agroturystyką: TERGIENIÓWKA = przyjazną dla osób niepełnosprawnych.
Siedlisko położone jest 300 metrów za DOBRZANAMI kierunek WAPNICA /połączone z miasteczkiem ścieżką rowerowo-spacerową. Posesja otoczona polami, sadem i lasem.
Budynek dwupokoleniowy – projekt krakowski o powierzchni całkowitej ok. 355m2, zamieszkały od 1996 roku i ciągle modernizowany, 99% ekologiczny. Zasilany wodą miejską, z własną oczyszczalnią biologiczną. Ogrzewanie i ciepła woda zasilane pompą ciepła 16 kw -super cicha/ 2 rok/ oraz ekrany fotowoltaiczne 2 x około 10 kw/ 4 lata; 2 rok/. Budynek posiada trzy niezależne jednostki mieszkalne z osobnymi wejściami z zewnątrz / czwarta w dostosowaniu/, w tym jedna dla osób niepełnosprawnych z podjazdem na wózki inwalidzkie, oraz jedna w dolnej części budynku – w suterenie. Z pomieszczeń w budynku wyróżnia się otwarta kuchnia główna z oryginalną czynną kuchnią kaflową i samodzielną toaletą. W jednej z kuchni kominek. Dom zamieszkały – po zakupie wymaga ogólnego odświeżenia i ewentualnej konserwacji niektórych naturalnych elementów drewnianych/ drzwi, podłogi…/.
Na posesji o powierzchni: około 0,38 ara znajdują się :
– 4 niezależne murowane garaże z wiatą na drewno oraz budynek gospodarczy wolnostojący.
– zróżnicowana część rekreacyjno–sportowa z pełnowymiarowym- betonowym kortem tenisowym,
– drewniana – duża chata biesiadna/ atelier ogrodowe/- na około: 70-100 osób, z wyposażeniem sanitarno – gastronomicznym i ogrzewaniem powietrznym/ turbina, piec metalowy na drewno/,
– ogródek warzywny,
– zagajnik z oczkiem wodnym i strzechą,
– na skraju posesji trafostacja ENEI (wybudowana przez właścicieli-posiadamy dokumenty), możliwość podłączenia dodatkowej instalacji fotowoltaicznej,
– podwórko w 80 % wyłożone kostką brukową i płytką chodnikową – 20 % inne,
– dwie bramy metalowe – wjazdowe.
Cała posesja z różnymi nasadzeniami owocowo-leśnymi w całości ogrodzona płotem drewnianym i siatką. Za budynkiem gospodarczym grunty rolne około 1,2 ha (III i IV klasa bonitacji) przyległe do drogi polnej, w granicy działki energia elektryczna, 100-200 m woda miejska, co stwarza różne warianty dalszego zagospodarowania. 
Po sąsiedzku możliwość dokupienia gruntów rolniczych.

Zapraszam na prezentacje

Cena za m²
2 760,56
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
355 m²
Powierzchnia użytkowa
355 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
7
Materiał
Cegła
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Dobry
Typ kuchni
Oddzielna
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Powierzchnia działki
16754 m²
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.