fbpx

1123 m2-ul.Sportowa-działka z pełnym uzbrojeniem!

Dobra
Zachodniopomorskie
47/10212/OGS 10180283
427 000 PLN
Cena za m²: 380,23 PLN

Jeżeli chcesz zamieszkać w niewielkiej, spokojnej acz ciągle rozwijającej się miejscowości, dobrze skomunikowanej z centrum dużego miasta, we własnym domu/bliźniaku z dużym ogrodem, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty!

Prezentowana działka położona jest w miejscowości Dobra pod Szczecinem, ma kształt prostokąta o powierzchni 1123 metrów kwadratowych. Przybliżone wymiary to 46 m x 24 m.

Działka będzie w pełni uzbrojona w czerwcu bieżącego roku.
Obecnie trwają prace, wydane są wszystkie niezbędne pozwolenia.
* Gaz
* Prąd
* Wodociąg i kanalizacja
* Kanalizacja deszczowa

Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez nabyty udział w działce stanowiącej wewnętrzną drogę dojazdową.

Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzeni (teren Bu. 19Mj/U) przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodziną wolnostojącą z usługami towarzyszącymi o charakterze nieuciążliwym.
– maksymalna powierzchnia zabudowy – 50% powierzchni działki,
– dach wysoki o kącie nachylenia nie mniejszym niż 30 stopni i nie większym niż 40 stopni,
– minimalna powierzchnia nieutwardzona – zielona – 25% powierzchni działki

Cicha, spokojna i zielona okolica położona zaledwie 15 km od ścisłego centrum Szczecina. Dojazd samochodem zajmuje ok. 20 minut. Z Dobrej kursują także linie komunikacji miejskiej bezpośrednio do Szczecina. W miejscowości znajdują się sklepy (Biedronka, Netto, Lewiatan i inne), punkty usługowe, urząd gminy, stacja benzynowa, przedszkole, szkoła, czy też tereny sportowe i rekreacyjne (między innymi boisko pełnowymiarowe, orlik, skatepark). Nieopodal przebiega także ścieżka pieszo-rowerowa, prowadząca aż do przejścia granicznego w Blankensee. Miejsce te przeznaczone jest zarówno dla spacerowiczów, biegaczy, rolkarzy i rowerzystów. Ponadto na ścieżce tej znajdują się zarówno altany przeznaczone do wypoczynku, ławki, czy miejsca postojowe dla rowerów. Warto również wspomnieć o rezerwacie Świdwie do którego prowadzi z Dobrej szlak rowerowy.

W innym ogłoszeniu dysponujemy też drugą działką o zbliżonych parametrach i powierzchni 1299 metrów kwadratowych, znajdującą się kilkadziesiąt metrów dalej.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu!

Cena za m²
380,23
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
1123 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.