fbpx

Działka Będgoszcz Gmina Bielice

Będgoszcz
Zachodniopomorskie
ELT32533 10160900
185 000 PLN
Cena za m²: 52,17 PLN

Na sprzedaż działka o powierzchni 3546m2 zlokalizowana w Będgoszczy gmina Bielice.

Działka położona w bliskim otoczeniu lasów oraz jeziora Będgoszcz w malowniczej wsi w biskiej odległości od miasta Pyrzyce, Stargard lub Szczecin.

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym przewidziano częściowo strefę zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej z towarzyszącymi usługami, częściowo strefę lokalizacji zabudowy rekreacyjnej o charakterze pobytowym, pensjonatowej i kempingowej (w tym pól namiotowych i zespołów letniskowej zabudowy pobytowej wraz z towarzyszącymi usługami) oraz po części strefę lokalizacji funkcji rekreacji i sportu, a także użytki zielone.

Maksymalna wysokość zabudowy- jedna kondygnacja ze stromym dachem, w tym kondygnacja użytkowego poddasza, kształt bryły budynku horyzontalny, rzut poziomy-prostokątny z dopuszczeniem ganków i werand, dach dwuspadowy, kąt nachylenia 30-45 stopni.

Media prąd i woda przy działce.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Wyłączność.

Cena za m²
52,17
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
3546 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.