fbpx

Działka Pogodno II 8 mieszkań po 121 m2.

Szczecin
Krzekowo, Zachodniopomorskie
FKT24344 10176212
2 350 000 PLN
Cena za m²: 783,33 PLN

Działka 3000 m2 z pozwoleniem na 1000 PUM położona na Pogodnie II z rozpoczętą budową (ważne pozwolenie na budowę, uzbrojony teren: woda, kanalizacja, deszczówka, prąd). Teren zniwelowany, ogrodzony, przygotowany do budowy.
Przedmiotem inwestycji jest budowa zespołu zabudowy składającego się z czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną (tj. zewnętrznymi instalacjami: wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej i elektroenergetyczną).
Inwestycja obejmuje budowę 8 mieszkań w 4 segmentach bliźniaczych: 2 poziomowe po 121 m2 każde. Bez garaży, z miejscem na wiatę (garaż) na posesji. Dodatkowe miejsca parking na terenie. Każdy budynek mieszkalny – dom jednorodzinny w technologii tradycyjnej. Budynek składa się z dwóch lokali mieszkalnych. Obydwa lokale składają się dwóch kondygnacji – pierwszej (parteru) oraz drugiej jako poddasza. Obydwa lokale mają identyczny układ funkcjonalny (lustrzane odbicie).
PARTER: pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedsionek z którego dostępna jest garderoba, wc z natryskiem oraz pokój gościnny.
klatka schodowa – otwartą na część dzienną.
PIĘTRO: 3 pokoje pełniące funkcje sypialni (w tym jeden z własną garderobą), łazienka, pomieszczenie techniczne (pralnia w której zlokalizowany jest kocioł gazowy).
Duża przestronna działka, znakomita lokalizacja. Małe, ogrodzone, wyłączne osiedle w ekskluzywnym miejscu!

Cena za m²
783,33
Ogrodzenie
Mieszane
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
3000 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.