fbpx

Działka z pozwoleniem na budowę bliźniaka

Grzędzice
Zachodniopomorskie
WNF00020 10181096
116 748 PLN
Cena za m²: 108,00 PLN

Polecam na sprzedaż działkę z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaka!

Działka ma regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie domu w zabudowie bliźniaczej. Każda projektowana połówka bliźniaka ma powierzchnię użytkową 126,70 mkw., 5 pokoi i garaż. Istnieje możliwość przekazania dokumentacji projektowej i przepisania pozwolenia na budowę w cenie działki.

Jest również możliwość zmiany projektowanego budynku na budynek jednorodzinny. Warunki zabudowy określały:
-maksymalna powierzchnia zabudowy 18%
-maksymalna wysokość do 9 metrów
-nachylenie dachu min. 30 stopni
-powierzchnia biologicznie czynna min. 60%

Dostępna jest również działka o powierzchni 1 079 mkw. i 1 084 mkw.

Bezpośrednio przy działce w drodze znajduje się woda z sieci gminnej (ul. Ogrodowa), prąd w drodze wewnętrznej przy działce (ul. Warzywna)- została wydana decyzja o warunkach przyłączeniowych, gaz w drodze wewnętrznej przy działce (ul. Warzywna).

Wartym uwagi jest lokalizacja, która bardzo prężnie się rozwija i stanowi częsty wybór okolicznych mieszkańców. Za transport publiczny  odpowiadają autobusy MPK linii 38 oraz świeżo wyremontowana stacja PKP, z której odjeżdżają pociągi w kierunku Stargardu i Szczecina. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole i sklepy. Do Stargardu jest zaledwie 5 minut drogi samochodem (3,5 km), a do Szczecina 15 minut (18 km).

Podana cena jest ceną netto i należy do niej doliczyć 23% VAT. Wystawiana jest faktura VAT, w związku z czym Kupujący jest zwolniony z podatku PCC!!

Oferta na wyłączność w biurze w Punkt Nieruchomości i Finanse. Zapraszam do osobistej weryfikacji tej oferty.

Cena za m²
108,00
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
1081 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.