fbpx

Dom Wolnostojący z licencjonowaną apteką.

Dobrzany
Zachodniopomorskie
44/11683/ODS 10180754
1 300 000 PLN
Cena za m²: 5 200,00 PLN

Ofertą sprzedaży jest budynek mieszkalno-handlowy z prosperującą licencjonowaną Apteką oraz niezbędnym zapleczem do produkcji leków.

Nieruchomość znajduję się w samym Centrum Dobrzan co niezwykle korzystnie wpływa na kontynuację działalności prowadzenia apteki bądź każdej innej działalności gospodarczej.
W budynku mieści się również część mieszkalna która położona jest na 1 piętrze budynku oraz poddaszu. Całość bardzo funkcjonalna o pow. całkowitej ok 250 m2 zaś użytkowej 186 m2.

Parter o pow. użytkowej 100 m2 składa się z :

– sali handlowej
– zaplecza
– magazynu
– komunikacji (punkt przyjęcia towaru)
– łazienka z wc
– biuro
– korytarz z wejściem na piętro

Piętro o pow. użytkowej 86 m2 składa się z :
 
– zmywalni
– receprutowni
– łazienki z wc
– dużego pomieszczenia (pokój lub magazyn)
– salonu z aneksem kuchennym
– korytarz 

Poddasze :

– Pokój z garderobą
– pokoj 

Całość zachowana w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość ogrzewana piecem na pelet. Woda i kanalizacja z sieci. 

Budynek ma wiele możliwości aranżacyjnych (zmiana funkcji), dodatkowo posiada dwa osobne wejścia główne oraz jedno niezależne do lokalu usługowego.
Istnieje możliwość przejęcia apteki wraz z całym asortymentem oraz pracownikami – do chwili obecnej apteka przynosi duże dochody, które można przejąć i zacząć prowadzić interes na własną rękę.

Dobrzany to rozwojowa miejscowość oddalona ok.35 km od Stargardu położona wśród jezior wysokiej klasy czystości tj. Krzemień, Okole, Ińsko w otulinie Parku Krajobrazowego dzięki czemu stanowi idealną baze wypoczynkową.

Zapraszamy po więcej informacji

Cena za m²
5 200,00
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
250 m²
Powierzchnia użytkowa
186 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Materiał
Mieszany
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Typ kuchni
Aneks
Powierzchnia działki
165 m²
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.