fbpx

Brama portowa. Idealne miejsce. Idealna inwestycja

Szczecin
Śródmieście-Centrum, Zachodniopomorskie
327/10212/OMS 10180277
760 000 PLN
Cena za m²: 8 385,81 PLN
Czynsz administracyjny: 600 PLN

Dzisiaj chciałbym zaprezentować Tobie idealną propozycję inwestycji. Dlaczego idealną? Ponieważ ze względu na swoje atuty jest aktywem, które w czasie może przynieść nie tylko ochronę kapitału, ale praktycznie gwarantowany zysk. O jakich atutach mówimy?
Usytuowanie w samym centrum miasta, bliskość właśnie rewitalizowanej ulicy Wojska Polskiego, świetna komunikacja z każdym zakątkiem naszego miasta, a do tego okolica bardzo lubiana przez najemców, zatem idealnie nadająca się na wynajem. Wady? No cóż. Chyba jedną wadą jest to, że jeżeli lubisz komfort mieszkania w centrum, to trudno będzie Ci się stąd wyprowadzić. Jeśli zaś szukasz inwestycji na wynajem, to podobne dylematy będą mieć twoi najemcy. A to niestety może grozić najmem długoterminowy oraz obfitującym w zyski. Co więcej można o nim napisać? Chyba tylko tyle, że zapraszam na prezentację. 
 
Do zobaczenia.

Cena za m²
8 385,81
Czynsz administracyjny
600 PLN
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
95.28 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
6
Piętro
3
Liczba pięter
4
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Typ kuchni
Oddzielna
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.