fbpx

Przestrzeń biurowa do wynajęcia

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
ATL02264 10159879
121 500 PLN
Cena za m²: 45,00 PLN

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w Centrum Szczecina, przy największej arterii miasta, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej w każdym kierunku.
Powierzchnie dostosowane pod potrzeby Klienta. Masz wizję swojego biura lub przestrzeni, w której chcesz pracować? Ty wymyśl, a my stworzymy ją według Twojej koncepcji.
Dysponujemy powierzchniami od 100m2 do 2700m2 z miejscami parkingowymi.
Przestrzeń biurowa w reprezentacyjnym budynku z niesamowitym widokiem na wspaniałą panoramę pięknego Szczecina.
Nieruchomość prócz łatwego dostępu ze względu na położenie posiada jeszcze jeden wspaniały atut – graniczy z parkiem, który może zapewnić chwilę oddechu po intensywnym czasie. Taka chwila przerwy wśród zielni i natury pozwoli na zwiększenie wydajności każdej głowy i ciała.

Koszt wynajmu 45zł netto plus media według zużycia.
Oferta dla lubiących jakość i wygodę.

Zapraszam na prezentację!

Cena za m²
45,00
Powierzchnia
2700 m²
Cena za m²
Piętro
5
Liczba pięter
8
Materiał
Mieszany
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Idealny
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.