fbpx

Apartamenty w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie
Zachodniopomorskie
ATL02252 10159738
327 267 PLN
Cena za m²: 9 300,00 PLN

Kupujący 0% prowizji.
Na sprzedaż nowe apartamenty w Ustroniu Morskim. Ustronie Morskie to malownicza miejscowość 12km od Kołobrzegu z doskonałym dojazdem dzięki nowej S6. Ustronie Morskie jest w trakcie dużego rozwoju powstało dużo ciekawych inwestycji i nadal powstaje min. w trakcie budowy jest hotel Radisson.
Przedstawiamy Państwu nową inwestycję, czteropiętrowe budynki o ciekawej architekturze zlokalizowane 600m od plaży i około 50m od Aquaparku. Budynki na zamkniętym osiedlu z dostępnymi miejscami parkingowymi w cenie 32 400zł. Dostępne apartamenty w metrażach od 29m2 do 55m2. Apartamenty w zależności od piętra mają dostęp do tarasu, balkonu lub loggi. Apartamenty mogą zostać wykończone pod klucz – dopłata około 1500 zł za m2, standard i cena do ustalenia w zależności od potrzeb klienta. Do ceny należy doliczyć VAT 8%. Lokal z przeznaczeniem mieszkalnym co pozwala na kredytowanie długoterminowym kredytem hipotecznym, jak również na zmniejszenie kosztów utrzymania, takich jak ubezpieczenie oraz czynsz do zarządcy, który jest zależny od opłat do gminy, które są niższe przy nieruchomościach mieszkaniowych. Możliwość oddania nieruchomości do operatora zarządzającego najmem, co pozwoli na generowanie przychodu pasywnego.

Cena za m²
9 300,00
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
35.19 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
4
Materiał
Pustak
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Stan budynku
Idealny
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Balkon
Tak
Liczba tarasów
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.