fbpx

Niesamowity lokal w samym centrum Szczecina

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
EXT24524 10175282
29 000 PLN
Cena za m²: 88,55 PLN

Zapraszam Państwa na prezentację nietuzinkowego lokalu w samym centrum Szczecina.

Jest to świetna lokalizacja do prowadzenia działalności handlowej, usługowej, biurowej lub gastronomicznej, nie tylko ze względu na możliwości adaptacji, ale także ze względu na położenie przy jednej z głównych ulic miasta oraz bardzo szybki i łatwy dostęp komunikacji miejskiej ( 3 minuty od dziesięciu linii tramwajowych i pięciu autobusowych).
Na nieruchomość przedstawioną w ofercie składa się: 

Parter- otwarta przestrzeń i zaplecze o pow. 327,45 m2 z dużymi witrynami gwarantuje wiele możliwości adaptacji.
poziom – 1 / przestrzeń produkcyjno – magazynowa, o powierzchni użytkowej 240 m2 , do której również dochodzi winda. Istnieje możliwość oddzielenia poziomów

Miejsce o dużym potencjale i doskonałej postrzegalności.Dla obiektu jest przygotowany projekt modernizacji całego budynku z pozwoleniem na budowę.
Możliwość reklamy działalności na całej ścianie frontowej .

Cena za m²
88,55
Powierzchnia
327.5 m²
Cena za m²
Liczba pięter
1
Materiał
Wielka Płyta
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Do adaptacji
Parking naziemny
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Gaz
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.