fbpx

Działki budowlane w Charzynie w otulinie lasu!!!

Charzyno
Zachodniopomorskie
ATL02197 10159702
163 400 PLN
Cena za m²: 200,00 PLN

Na sprzedaż działki budowlane w Charzynie w otulinie lasu na osiedlu strzeżonym, zlokalizowane zaledwie 10 minut drogi od centrum Kołobrzegu. Nieruchomości znajdują się w cichej i spokojnej okolicy.
Dostępne działki budowlane mają wielkości od 808m2 do 1177m2. Każda działka posiada dostęp do drogi publicznej oraz warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Bezpośrednio przy granicy każdej działki zlokalizowane są wszystkie niezbędne media, tj. prąd, gaz, woda, kanalizacja. Ukształtowanie terenu jest płaskie o regularnym kształcie.

Charzyno jest to prężnie rozwijająca się wieś sołecka, położona na przedmieściach Kołobrzegu. W miejscowości znajdują się między innymi:
– Szkoła podstawowa,
– Kościół,
– Sklep Dino,
– Auto Detailing,
– Punkt nadania i odbioru paczek DPD,
– Gospodarstwo agroturystyczne posiadające alpaki, konie i szopy pracze,
– Importer włoskich win.

Podana cena jest ceną netto. Należy doliczyć VAT. Kupujący nie płaci 2% podatku PCC.

Zapraszam na prezentację!

Cena za m²
200,00
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Powierzchnia działki
817 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Droga dojazdowa
Kostka brukowa
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.