fbpx

Działka przy Zakładach Chemicznych w Policach

Police
Zachodniopomorskie
ATL02152 10159660
4 945 600 PLN
Cena za m²: 320,00 PLN

Na sprzedaż działka o powierzchni 15 455m2. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego, symbol terenu 9-ZCH 07 P według którego:
-wielkość powierzchni zabudowy max 80% powierzchni działki,
-powierzchnia biologicznie czynna min.10% powierzchni działki,
-wysokość zabudowy 50m dla budynków max 200m dla budowli.
Działka bezpośrednio przy drodze, ulicy Jasienickiej.
Teren częściowo utwardzony, doskonały dojazd z dwóch stron działek. Działka w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładów Chemicznych Police, nowej inwestycji Polimerów https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/grupa-azoty-rozpoczyna-spektakularny-projekt-polimery-police.
W sąsiedztwie portu morskiego http://www.portpolice.pl/ gdzie istnieje możliwość transportu drogą wodną, nieruchomość z bezpośrednim dostępem do trasy logistycznej łączącej nowo budowaną przeprawę Police-Święta. Media kanalizacja, woda, prąd.
Działka ogrodzona.
Cena za m2 320zł/, do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

Cena za m²
320,00
Ogrodzenie
Siatka
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Użytkowanie wieczyste
Powierzchnia działki
15455 m²
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Kształt działki
Kwadrat
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.