fbpx

Przestrzeń do wynajęcia 74 m²

Szczecin
Śródmieście-Centrum, Zachodniopomorskie
ATL02066 10156030
4 500 PLN

W ofercie na wynajem lokal handlowo-usługowy z wachlarzem możliwości; począwszy od salonu kosmetycznego po gastronomię. Lokal posiada duże witryny w ścianie frontowej, skierowane na główną ulicę wjazdową do miasta. Szeroki, zmodernizowany ciąg komunikacyjny (chodnik, ścieżka rowerowa, jezdnia) znajdujący się bezpośrednio przed lokalem daje duży przepływ potencjalnych klientów. Sąsiedztwo dużych instytucji np. Sąd, Bank, Gazeta, Brama Królewska, Aleja Kwiatowa stanowią dodatkowe atuty.
Powierzchnia nieruchomości wynosi 74 m2 na co składają się:
– przestronna sala sprzedażowa/usługowa
– 2 gabinety
– kuchnia
– łazienka z wc
W lokalu jest podłączona instalacja do klimatyzacji, ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej. Koszt najmu wynosi 4500 zł brutto, dodatkowo czynsz administracyjny o wysokości 800 zł

Stan prawny
Własność
Powierzchnia
74 m²
Liczba pięter
4
Materiał
Wielka Płyta
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.