fbpx

HIT CENOWY Kamieniec!

Kamieniec
Zachodniopomorskie
NYC21288 10179755
165 000 PLN
Cena za m²: 54,95 PLN

HIT CENOWY!
Piękne okolice przy lesie blisko centrum miasta! Dojazd do Szczecina środkami komunikacji podmiejskiej, samochodem około 15 km od Południowej- Makro.
Działka rolna, nie zostały wydane warunki zabudowy… W bliskiej okolicy działki są budynki mieszkalne. Możliwość otrzymania warunków zabudowy… Sprzedający może pomóc przy procedurach związanych z uzyskaniem warunków.
Dojazd do działki drogą asfaltową w drodze prąd i woda (ok. 20 m od działki).
Możliwość podłączenia się do kanalizacji, jednakże korzystniejsza własna oczyszczalnia ze koszty związane z poprowadzeniem instalacji kanalizacyjnej do działki.
Działki w tej okolicy są w cenie około 300 zł za 1 m2.
Cena jest bardzo atrakcyjna! Świetna oferta pod inwestycje!
Zapraszam do kontaktu. 

Cena za m²
54,95
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
3006 m²
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.