fbpx

Trzeszczyn
Zachodniopomorskie
ATL02019 10155665
15 000 000 PLN

Oferta sprzedaży 75 działek oraz obiektu hotelowo-usługowego zlokalizowanego w Trzeszczynie, gmina Police, województwo zachodniopomorskie.
Łączna powierzchnia gruntu – 10 hektarów 3987 m2, podzielona na 75 działek. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego, w którym dopuszcza się zabudowę jednorodzinną w wyznaczonych miejscach z funkcją usługową. Powierzchnia przy zabudowie jednorodzinnej 25%; wysokość 9,5m; minimalna parcelacja działki 1000m2-1500m2. Działki w trakcie zbrojenia i budowania dróg. Dostępne media: woda, gaz, prąd, kanalizacja.
Jedna z działek o powierzchni 8299m2 zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem biurowym, przekształconym na hotelowy o powierzchni 436m2. Wynajęty za kwotę 20 000 zł netto, całkowicie zmodernizowany w 2014 roku i odnowiony w 2020 roku. Wyposażony, umeblowany i wynajęty. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Budynek ogrzewany jest przez pompę ciepła. Obiekt jest wyposażony w pełne zaplecze sanitarne i kuchenne. Posiada również własną pralnię (bardzo duże zainteresowanie ze strony firm obsługujących ZCH POLICE). Drugi budynek posadowiony na działce to budynek parterowy z poddaszem o powierzchni 1083 m2 do remontu. Budynki tworzą zwarty kompleks. Działka w części zabudowanej zagospodarowana- trawniki i ozdobne nasadzenia krzewów i drzew m.in. pigwowce, judaszowce, jaśmin, klony japońskie i inne. Dojazdy i dojścia do budynków oraz place i parkingi wykonane z polbruku. Budynki można użytkować w dowolny sposób – jako biura, hotel, siedzibę firmy, powierzchnie usługowe itp. Ogromna uniwersalność nieruchomości i jej położenie stanowią o jej wyjątkowej atrakcyjności inwestycyjnej. Na rynku polickim brakuje takich obiektów. Całość do sprzedaży za kwotę 15 0000 mln plus VAT.

Stan prawny gruntu
Użytkowanie wieczyste
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.