fbpx

Oferta dla dewelopera

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Inwestycje deweloperskie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób szukających domów i mieszkań, dlatego żeby inwestycja rzeczywiście przyciągała uwagę klientów, musi być dobrze zaprojektowana, a przede wszystkim dobrze wypromowana. 

W swoim długoletnim doświadczeniu, posiadamy świetny zespół sprzedażowy oraz marketingowy, który z chęcią wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom klienta, zbuduje relacje, rozwieje wszelkie wątpliwości, a co najważniejsze zadba o bezpieczeństwo transakcji.

– Organizujemy kampanię reklamową w: czasopismach, radiu, social mediach, do których należą min. Facebook Twitter, Linkedin czy Instagram

– Tworzymy ofertę, której skala sięga wszystkich lokalnych stron branżowych, w tym www.atelianieruchomosci.pl

– Wieszamy banery reklamowe do promocji outdoorowej

– Zapewniamy doświadczenie, wiedze i profesjonalizm oraz wyrobioną markę

– Zajmujemy się pełną obsługą poszukujących i staramy zawsze dopasować do potrzeb klienta

Dlatego, przy współpracy z nami, można odczuć sporą oszczędność czasu, odciążenie oraz dużą wygodę w kontaktach z klientami.

Poniżej przedstawiamy nasze działania:

https://atelianieruchomosci.pl/category/oferta-dla-dewelopera/

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.