fbpx

OFERTA DLA DEWELOPERA

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Inwestycje deweloperskie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób szukających domów i mieszkań, dlatego żeby inwestycja rzeczywiście przyciągała uwagę klientów, musi być dobrze zaprojektowana, a przede wszystkim dobrze wypromowana. 

W swoim długoletnim doświadczeniu, posiadamy świetny zespół sprzedażowy oraz marketingowy, który z chęcią wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom klienta, zbuduje relacje, rozwieje wszelkie wątpliwości, a co najważniejsze zadba o bezpieczeństwo transakcji.

CO OFERUJEMY?

PO PIERWSZE… TWORZYMY OFERTĘ.

Przygotowujemy indywidualną ofertę, z dokładnymi opisami oraz materiałami zdjęciowymi/filmowymi. Lubimy dokładność, a więc zawsze staramy się dociekliwością zadbać o uwzględnienie każdego szczegółu. Oczywiście przy tworzeniu oferty uwzględniamy wszystkie otrzymane od Państwa wytyczne.

PO DRUGIE… PROMOCJA.

Środki przekazu, dzięki którym prowadzimy kampanie są przez nas rozbudowywane i udoskonalane od lat. Korzystamy z wielu kanałów social media – facebook, instagram, twitter, linkedln, a także newsletter, kanał YouTube, oficjalna strona biura nieruchomości.

Częstotliwość umieszczania ofert na stronach/fan page zależna jest od zapotrzebowania i zainteresowania. Przy współpracy na wyłączność tworzymy także filmy (wnętrza, dron) oraz dysponujemy banerami, które wykorzystujemy, jako część kampanii outdoor.

GDZIE TRAFIA OFERTA?

Oczywiście social media nie są jedynym naszym narzędziem. W naszych zasobach mamy dostęp do wielu portali branżowych. Umieszczamy ofertę w systemie wymiany ofert, skąd jest ona eksportowana na portale: Allegro, Otodom, Onet, OLX, Oferty- net, komercyjne.pl, Morizon, Mitula, Nieruchomości online, Nportal.pl, Szybko.pl, Dobry adres, Domiporta, Domy.pl, Gratka, Trovit, oraz jej systematyczne pozycjonowana. Dodatkowo ogłoszenia publikowane na Gratka.pl są promowane w odpowiednich serwisach regionalnych: Naszemiasto.pl, Gazeta Wrocławska, Dziennik Zachodni, Głos Wielkopolski, Dziennik Bałtycki, Gazeta Pomorska, Kurier Lubelski, Polska Times, Gazeta Krakowska, Gazeta Współczesna, Gazeta Lubuska, Dziennik Polski, Nowa Trybuna Opolska, Express Ilustrowany, Dziennik Łódzki, Głos Koszaliński, Kurier Poranny, Tygodnik Ostrołęcki, Express Bydgoski, Echo dnia, Głos Szczeciński, Głos Pomorza.

DALSZE DZIAŁANIA…

Promocja, na którą się decydujemy przede wszystkim uzależniona jest od Inwestycji. Jednakże z wielką chęcią współpracujemy ze stacjami radiowymi, magazynami, portalami internetowymi. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, gdyż satysfakcja klienta jest dla nas ważna.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z zakładką, na której opisujemy przykładowe działania w związku ze współpracą z deweloperem. Pod każdą inwestycję tworzymy indywidualną zakładkę, aby można było śledzić na bieżąco naszą pracę.

PO TRZECIE… PRACA Z POTENCJALNYM KLIENTEM.

Jesteśmy biurem nieruchomości, więc naturalnie bierzemy na siebie odpowiedzialność znalezienia klienta oraz jego obsługę od A do Z. Przypominamy, że stawiamy na bezpieczeństwo obu stron transakcji, a więc zajmiemy się wszystkim, łącznie z całą obsługą dotyczącą dokumentacji transakcji.

I WRESZCIE… PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE.

Jesteśmy biurem nieruchomości, które od lat wypracowuje swoją pozycje i rozpoznawalność. Mamy za sobą transakcje i współpracę różnego rodzaju, od małych po duże i komercyjne. W swoim zespole posiadamy osoby o różnych kompetencjach, dzięki czemu współpraca jest zabezpieczona z wielu stron – także ze strony prawnej.

Cieszymy się zaufaniem naszych klientów, dlatego często do nas powracają z kolejnymi transakcjami. A to nas napawa największą dumą i jest motorem do podejmowania kolejnych działań z jeszcze większą energią. Szczycimy się także tym, że nieustannie się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy lubią wyzwania. Dlatego z niecierpliwością czekamy na współpracę z Państwem!

Atelia Nieruchomości i Doradztwo

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Tel. : +48 501 621 392 / 91 823 88 04

E-mail: biuro@atelianieruchomosci.pl

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.