Domy Tanowo

Tanowo jest urokliwą wioską położoną około 15 kilometrów od centrum Szczecina. Oprócz doskonałej komunikacji (bliskość dróg wojewódzkich oraz rozwinięta komunikacja miejska), Tanowo położone jest przy szlaku kajakowym oraz wędrownych ścieżkach turystycznych. Jest to więc idealne miejsce do życia dla każdego.

Tanowo dla miłośników natury

Dom w Tanowie z pewnością zadowoli miłośników życia w spokojnym miejscu blisko natury. Dodatkowo bliskość Szczecina umożliwia dostęp do wszelkich udogodnień miasta. Dbając o zadowolenie naszych klientów chcielibyśmy zaproponować im niezwykle komfortowe domy w Tanowie, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą atrakcyjnych domów w Tanowie. W ofercie posiadamy domy o różnej powierzchni, stylistyce i rozkładzie pomieszczeń, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Współpraca z naszym biurem to bezpieczeństwo transakcji sprzedaży i kupna wymarzonego domu. Zapraszamy do współpracy. Wspólnie znajdziemy idealny dla Państwa dom w Tanowie.